Ryki

Zderzenie podczas wyprzedzania

Region Pon. 12.07.2021 16:01:55
12
lip 2021

Policjanci z Ryk ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę na drodze krajowej numer 48 w rejonie miejscowości Zosin. Kierujący volkswagenem uderzył w opla, którego kierująca wykonywała manewr skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Apelujemy o rozwagę i zachowanie zasad bezpieczeństwa na drodze.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę, 10 lipca około godziny 09:00 na drodze krajowej numer 48 w rejonie miejscowości Zosin w gminie Ułęż. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym volkswagenem, 43-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego uderzył w wykonujący manewr skrętu w lewo samochód opel kierowany przez 27-latkę.

W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Badanie trzeźwości policyjnym urządzeniem ujawniało, że kierująca oplem mieszkanka gminy Ułęż znajdowała się w stanie po użyciu alkoholu wynoszącym 0,23 promila w organizmie. Kierowca VW był trzeźwy. Przez kilka godzin ruch na drodze krajowej odbywał się wahadłowo. Rycka policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apeluje o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

starszy aspirant Radosław Żmuda
[MSz]

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.